facebook

Opieka
nad grobami

 

Opieka nad grobami to wyraz szacunku i pamięci dla bliskich zmarłych. Niestety coraz więcej osób nie ma czasu, żeby zadbać o groby swoich najbliższych. Zazwyczaj wiąże się to z nadmiarem pracy lub nieobecnością w kraju. Na szczęście w takiej sytuacji można skorzystać z usług firm oferujących pomoc w opiece nad grobami.

 

Zazwyczaj w skład takiej usługi wchodzi: sprzątanie, pielenie chwastów, konserwacja nagrobka, zapalenie zniczy, złożenie kwiatów itp. Można skorzystać z jednorazowej usługi lub wykupić pakiet, w ramach którego nagrobek będzie sprzątany kilka razy w miesiącu. Dzięki temu miejsce pochówku zawsze będzie zadbane, a pamięć o bliskich zostanie zachowana.

 

Zakład Memento Mori oferuje opiekę nad grobami, dzięki której grób Państwa bliskich zawsze będzie utrzymany w porządku. Zadbamy o to, aby zawsze palił się tam znicz oraz ułożone były świeże kwiaty. W ten sposób okażą Państwo szacunek zmarłym i utrzymają pamięć o bliskich. Jesteśmy w stanie wykonać każdą pracę na indywidualne zamówienie klienta oraz gwarantujemy najwyższy poziomie wykonywanych usług.