facebook

Transport Zwłok

 

Transport zwłok z zagranicySprowadzanie zwłok z zagranicyTransport zwłok z Belgii

Transport zwłok z zagranicy to zadanie, które należy zlecić profesjonalnej firmie. Dzięki temu zyskają Państwo pewność, że sprowadzanie zwłok zostanie wykonane w sposób prawidłowy, wraz z zachowaniem wszelkich należytych przepisów.

 

Zakład Pogrzebowy Memento Mori może poszczycić się ogromnym doświadczeniem i zaufaniem wielu klientów. Posiadamy własne zaplecze transportowe i pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności związanych ze sprowadzaniem zwłok z zagranicy. Wiemy, że śmierć bliskiej osoby, to okres pełen bólu i smutku, kiedy trudno podjąć jakiekolwiek działania. Mając to na uwadze pomagamy załatwić wszelkie formalności na cmentarzach, w urzędach oraz firmach ubezpieczeniowych, zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

Oferujemy Państwu międzynarodowy transport zwłok i prochów autokarawanami. Działamy zgodnie z wszelkimi wymogami, czego gwarancją jest uzyskanie pełnej dokumentacji, a także spełnienie wymogów sanitarnych oraz prawnych związanych z przewozem zwłok. Pomagamy również w wyborze trumien spełniających przepisy różnych krajów, m.in. Belgii, Francji, czy Hiszpanii. Z szacunku dla naszych klientów, dostosowujemy się do zwyczajów religijnych różnych wyznań. 

 

Sprowadzanie zwłok z zagranicySprowadzanie zwłok z zagranicySprowadzanie zwłok z zagranicySprowadzanie zwłok z zagranicy
 
Sprowadzanie zwłok z zagranicy
 
 
 
 
 
 
Transport zwłok z zagranicy
Sprowadzanie zwłok z zagranicy