Transport Zwłok Wrocław

Sprowadzanie zmarłych z:  Belgii, Francji, Anglii, Holandii, Niemiec i Włoch

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 
Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 
Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 
Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Transport zwłok Wrocław

Od kilkudziesięciu lat pomagamy rodzinom w sprowadzaniu ciał bliskich im osób do naszego kraju. Przewóz zmarłych do Wrocławia z zagranicy jest usługą złożoną ze względu na sporo formalności, które muszą zostać dopełnione. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie międzynarodowego przewozu ciał osób zmarłych, dlatego przeprowadzamy wszelkie procedury sprawnie i skutecznie. Zbudowana przez nas na przestrzeni lat sieć międzynarodowych kontaktów przyspiesza organizację przewozu. W zależności od sytuacji transport zwłok może odbywać się drogą lądową, powietrzną lub morską – zawsze wybieramy najbardziej optymalną w konkretnym przypadku możliwość, konsultując ją wcześniej z bliskimi osoby zmarłej. Zajmujemy się również sprowadzaniem ciał zmarłych do innych miast położonych w województwie dolnośląskim, między innymi do Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Legnicy, Głogowa czy Lubina.

Sprowadzanie zmarłych do Wrocławia - formalności

Międzynarodowy transport zmarłych wymaga znajomości przepisów i prawa. Zadbamy o załatwienie niezbędnych pozwoleń, zaświadczeń oraz dopełnienie innych koniecznych formalności. Zawsze działamy w ramach ściśle wytyczonych procedur. Doradzimy, jaki rodzaj transportu będzie dla Państwa najbardziej korzystny, a następnie załatwimy jak najszybciej wszystkie sprawy – tak, aby bliska Państwu osoba mogła powrócić do Polski. Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w kraju, jak i za granicą. Współpracujemy z ambasadami i konsulatami krajów na całym świecie. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wykonanie wszelkich czynności związanych z przewozem zwłok. Dziękujemy za okazane zaufanie. Służymy Państwu pomocą.

Transport zmarłych Wrocław - ile to kosztuje

Cena sprowadzenia zwłok do Wrocławia różni się w zależności od konkretnego przypadku, kraju, w którym nastąpił zgon oraz jego regionu, dlatego w pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny. Po otrzymaniu niezbędnych informacji będziemy mogli dokonać rzetelnej wyceny realizacji usługi międzynarodowego transportu ciała osoby zmarłej. Przypominamy, że zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i akcesoriów pogrzebowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, troszcząc się o to, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania.

Zalecamy zachować wobec firm pogrzebowych oferujących nietypowo niskie ceny. Często nie uwzględniają one różnych kosztów, takich jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital, opłaty administracyjne, itp.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać

Naszym priorytetem jest udzielanie rzetelnego doradztwa i wsparcia w tych trudnych chwilach. Powierzając nam transport zwłok do Wrocławia, zyskują Państwo gwarancję kompleksowej realizacji usługi. Ponadto będą mieli Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na wszelkie Państwa pytania.

Ponadto jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprowadzeniu zwłok do innej części Polski z Niemiec, Belgii, Holandii Włoch, Francji czy Anglii oto lista miast do których takie transporty zmarłych świadczymy: 
– Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Olsztyn, Katowice, Gdańsk, Kielce, Bydgoszcz, Białystok, Opole, Rzeszów, Warszawa, Łódź, Lublin, Kraków. 

Państwa z których sprowadzamy ciała osób zmarłych do Polski

Międzynarodowym transportem zajmujemy zwłok zajmujemy się od dawna, doświadczenie w branży funeralnej oraz w transporcie zmarłych sprawiło, ze aktualnie jesteśmy dla Państwa w stanie sprowadzić bliskich z każdego zakątka Europy. 
Po więcej informacji oraz bezpłatną wycenę zapraszamy do kontaktu! 

Międzynarodowy transport zmarłych z Francji do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta we Francji. 

transport zmarlych do polski z belgii, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Belgii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Belgii. 

transport zmarlych do polski z holandii, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Holandii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Holandii. 

transport zmarlych do polski z Niemiec, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Niemiec do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Niemczech.

miedzynarodowy transport zwlok z anglii do polski memento mori

Międzynarodowy transport zmarłych z Anglii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Anglii.

transport zmarlych z holandii do polski memento mori

Międzynarodowy transport zmarłych z Włoch do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta we Włoszech.

Przewiń do góry
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial