Transport Zwłok Zielona Góra

Sprowadzanie zmarłych z:  Belgii, Francji, Anglii, Holandii, Niemiec i Włoch

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 
Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 
Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 
Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Transport zwłok Zielona Góra

Jesteśmy firmą rodzinną, która od kilkudziesięciu lat w sposób profesjonalny zajmuje się pomaganiem rodzinom w sprowadzaniu ich bliskich, których zgon nastąpił za granicą, do Zielonej Góry oraz innych miast zlokalizowanych na terenie województwa lubuskiego, między innymi do Gorzowa Wielkopolskiego, Nowej Soli, Żar, Kostrzyna nad Odrą czy Słubic. Międzynarodowy transport zmarłych jest procesem złożonym ze względu na konieczność spełnienia różnych wymogów formalnych i prawnych. Wieloletnie doświadczenie oraz sieć międzynarodowych kontaktów, które zbudowaliśmy na przestrzeni lat, pozwalają nam na skuteczne działanie w Państwa imieniu. Naszym celem jest zorganizowanie transportu ciała osoby zmarłej, który przebiegnie sprawnie, w godnych warunkach, z jednoczesnym zachowaniem międzynarodowych przepisów.

Sprowadzanie zmarłych do Zielonej Góry - formalności

Od samego początku realizacji zlecenia międzynarodowego transportu zwłok jesteśmy do Państwa dyspozycji. Doradzimy, jaka forma transportu będzie najbardziej korzystna oraz jaki rodzaj pochowania osoby zmarłej wybrać. Pomożemy także w załatwieniu dokumentów i udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA. Ponadto zapewnimy konkurencyjne ceny trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych. Zawsze mogą liczyć Państwo na nasze wsparcie, dobre słowo oraz fachową radę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę.

Transport zmarłych Zielona Góra - ile to kosztuje?

Koszty międzynarodowego transportu zmarłego różnią się w zależności od okoliczności śmierci oraz kraju – i jego regionu – w którym nastąpił zgon. Dlatego w pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Pozwoli nam to uzyskać wiedzę niezbędną do udzielenia rzetelnych informacji na temat ceny. Jeżeli zdecydują się Państwo na kontakt przez e-mail, prześlemy formularz, na podstawie którego będziemy mogli dokonać wyceny transportu. Przypominamy, że oferujemy trumny i asortyment pogrzebowy w konkurencyjnych cenach.

Aby uniknąć rozczarowania, zalecamy zachowanie ostrożności w przypadku podejrzanie niskich ofert cenowych niektórych firm pogrzebowych. Często okazuje się bowiem, że nie obejmują one ceny za trumnę, zagranicznych opłat szpitalnych lub administracyjnych czy kosztów rejestracji dokumentów za granicą.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać

Naszą misją jest towarzyszenie Państwu w tych trudnych chwilach. Powierzając nam organizację transportu zwłok z zagranicy do Zielonej Góry, zyskują Państwo gwarancję kompleksowej i profesjonalnej realizacji usługi. Dysponujemy własnym zapleczem sanitarnym, flotą autokarawanów oraz zespołem konsultantów, którzy dopełnią niezbędnych formalności. Przypominamy, że dokumenty konieczne do sprowadzenia ciała osoby zmarłej z zagranicy są organizowane przez naszą firmę w ramach wykonywanej usługi. Dodatkowo będą mieli Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który udzieli informacji oraz merytorycznego wsparcia.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Dziękujemy za zaufanie.

Ponadto jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprowadzeniu zwłok do innej części Polski z Niemiec, Belgii, Holandii Włoch, Francji czy Anglii oto lista miast do których takie transporty zmarłych świadczymy: 
– Poznań, Szczecin, Wrocław, Olsztyn, Katowice, Gdańsk, Kielce, Bydgoszcz, Białystok, Opole, Rzeszów, Warszawa, Łódź, Lublin, Kraków. 

Państwa z których sprowadzamy ciała osób zmarłych do Polski

Międzynarodowym transportem zajmujemy zwłok zajmujemy się od dawna, doświadczenie w branży funeralnej oraz w transporcie zmarłych sprawiło, ze aktualnie jesteśmy dla Państwa w stanie sprowadzić bliskich z każdego zakątka Europy. 
Po więcej informacji oraz bezpłatną wycenę zapraszamy do kontaktu! 

Międzynarodowy transport zmarłych z Francji do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta we Francji. 

transport zmarlych do polski z belgii, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Belgii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Belgii. 

transport zmarlych do polski z holandii, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Holandii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Holandii. 

transport zmarlych do polski z Niemiec, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Niemiec do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Niemczech.

miedzynarodowy transport zwlok z anglii do polski memento mori

Międzynarodowy transport zmarłych z Anglii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Anglii.

transport zmarlych z holandii do polski memento mori

Międzynarodowy transport zmarłych z Włoch do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta we Włoszech.

Przewiń do góry
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial