Sprowadzanie zmarłych z Anglii do Polski

Sprowadzanie zmarłych do:  Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Opola, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia, Zielonej Góry 

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 
Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 
Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 
Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Sprowadzenie zwłok z Anglii do Polski

Od ponad 80 lat pomagamy rodzinom w Polsce w sprowadzaniu ciał ich bliskich z zagranicy do kraju. Śledząc aktualne informacje na temat emigracji Polaków, można jednoznacznie stwierdzić, że Anglia jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków migracji. Potwierdzenie w powyższym fakcie odnajdujemy w coraz częstszych zleceniach sprowadzenia ciała z Anglii do Polski. Jako nieliczni w kraju posiadamy specjalne zezwolenie wydane przez władze brytyjskie na świadczenie usług pogrzebowych na terenie Anglii. Poniżej znajdą Państwo informacje, które mogą okazać się przydatne podczas organizacji transportu ciała lub prochów osoby zmarłej z Anglii do naszego kraju. Równocześnie podkreślamy, że nasza firma dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności związanych z międzynarodowym transportem zwłok.

Przedstawiamy Państwu dokumenty, które są niezbędne podczas organizacji przewozu ciała lub prochów z Anglii do Polski:– -zezwolenie Prezydenta Miasta lub Starosty, któremu podlega cmentarz, na przewóz zwłok lub prochów z Anglii do Polski,
– świadectwo medyczne, iż przyczyną zgonu nie była choroba zakaźna, wystawione przez lekarza, który stwierdził zgon,
– odpis aktu zgonu lub innego dokumentu stwierdzającego zgon,
– certyfikat dla trumny/urny
– dokument ten potwierdza, że urna lub trumna użyta do transportu spełnia wymogi sanitarno– prawne,
– zgoda prefektury na transport urny lub trumny.-

Ile kosztuje transport zwłok z Anglii do Polski?

Koszt sprowadzenia zwłok z Anglii do Polski różni się w zależności od przypadku i regionu kraju. Anglia jest bardzo dużym Państwem, odległości między miastami wynoszą kilkaset kilometrów, w niektórych przypadkach dochodzą do liczby powyżej tysiąca kilometrów. Z tego względu trudno określić jednoznacznie kwotę za realizację usługi. Dlatego w pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Otrzymanie od Państwa podstawowych informacji na temat zaistniałej sytuacji umożliwi nam dokonanie rzetelnej wyceny wykonania usługi związanej z transportem zmarłego z Anglii do kraju. W przypadku Państwa ciężkiej sytuacji materialnej wspólnymi siłami postaramy się zorganizować pochówek tak, aby zoptymalizować koszty.

Jednocześnie sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich oferowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie obejmują one takich opłat jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową, rejestracja dokumentów za granicą, itp.

Przewiń do góry
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial