Sprowadzanie zmarłych z Holandii do Polski

Sprowadzanie zmarłych do:  Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Opola, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia, Zielonej Góry 

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 
Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 
Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 
Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Sprowadzenie zwłok z Holandii do Polski

Od kilkudziesięciu lat pomagamy rodzinom w Polsce w sprowadzaniu ciał bliskich im osób z zagranicy do kraju. Aktualne tendencje w zakresie emigracji wskazują, że Holandia jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków migracji zarobkowej. Ten fakt znajduje odzwierciedlenie w powtarzających się przypadkach sprowadzania zwłok przez naszą firmę z Holandii do Polski. Poniżej znajdą Państwo informacje, które mogą okazać się przydatne podczas organizacji transportu ciała lub prochów osoby zmarłej z Holandii do naszego kraju. Równocześnie podkreślamy, że nasza firma dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności związanych z międzynarodowym transportem zwłok.

Przedstawiamy Państwu dokumenty, które są niezbędne podczas organizacji przewozu ciała lub prochów z Belgii do Polski:
– zezwolenie na przewóz zwłok z Holandii do Polski wydane przez Starostwo lub Urząd Miasta, któremu podlega cmentarz,
– zezwolenia Urzędu Gminy w Niderlandach, właściwego ze względu na miejsce zgonu, na transport ciała z terytorium Niderlandów do Polski (LAISSER-PASSER VOOR LIJKEN lub LIJKEN-PASS),
– zaświadczenie wydane przez urzędnika gminy niderlandzkiej, w obecności którego zwłoki zostały złożone do metalowego wkładu w zakładzie pogrzebowym lub prosektorium szpitala (GENEESKUNDIGE VERKLARING),
– karta zgonu lub zaświadczenie lekarza stwierdzającego datę, miejsce oraz przyczynę zgonu (MEDISCHE VERKLARING),
– akt zgonu wydany na druku międzynarodowym przez niderlandzki urząd stanu cywilnego (UITTREKSEL UIT DE OVERLIJDENSATE).

Ile kosztuje transport zwłok z Holandii do Polski?

Koszt sprowadzenia zwłok z Holandii do Polski różni się w zależności od okoliczności śmierci oraz regionu Holandii. W pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Otrzymanie od Państwa podstawowych informacji na temat zaistniałej sytuacji umożliwi nam dokonanie rzetelnej wyceny realizacji usługi związanej z transportem zmarłego. W przypadku Państwa ciężkiej sytuacji materialnej wspólnymi siłami postaramy się zorganizować pochówek tak, aby zoptymalizować koszty.
Prosimy zachować ostrożność w przypadku podejrzanie niskich cen za realizację usługi przewozu zwłok ciała osoby zmarłej z Holandii do Polskich, oferowanych przez niektóre firmy z branży. Może bowiem okazać się, że nie uwzględniają one kosztów: trumny, opłat zagranicznych, takich jak przechowanie ciała, rejestracja dokumentów do transportu czy opłat administracyjnych.

Przewiń do góry
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial