Transport zwłok z Francji do Polski

Sprowadzanie zmarłych do:  Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Opola, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia, Zielonej Góry 

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 
Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 
Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 
Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Sprowadzenie zwłok z Francji do Polski

Od ponad 80 lat pomagamy rodzinom w Polsce w sprowadzaniu ciał ich bliskich z zagranicy do kraju. Śledząc aktualne informacje na temat emigracji Polaków, można jednoznacznie stwierdzić, że Francja jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków migracji. Potwierdzenie w powyższym fakcie odnajdujemy w coraz częstszych zleceniach sprowadzenia ciała z Francji do Polski. Jako nieliczni w kraju posiadamy specjalne zezwolenie wydane przez władze francuskie na świadczenie usług pogrzebowych na terenie Francji. Poniżej znajdą Państwo informacje, które mogą okazać się przydatne podczas organizacji transportu ciała lub prochów osoby zmarłej z Francji do naszego kraju. Równocześnie podkreślamy, że nasza firma dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności związanych z międzynarodowym transportem zwłok.

Przedstawiamy Państwu dokumenty, które są niezbędne podczas organizacji przewozu ciała lub prochów z Francji do Polski:
– zezwolenie Prezydenta Miasta lub Starosty, któremu podlega cmentarz, na przewóz zwłok lub prochów z Francji do Polski,
– świadectwo medyczne, iż przyczyną zgonu nie była choroba zakaźna, wystawione przez lekarza, który stwierdził zgon,
– odpis aktu zgonu lub innego dokumentu stwierdzającego zgon,
– certyfikat dla trumny/urny – dokument ten potwierdza, że urna lub trumna użyta do transportu spełnia wymogi sanitarno – prawne,
– zgoda prefektury na transport urny lub trumny.-

Ile kosztuje transport zwłok z Francji do Polski?

Koszt sprowadzenia zwłok z Francji do Polski różni się w zależności od przypadku i regionu kraju. Francja jest bardzo dużym Państwem, odległości między miastami wynoszą kilkaset kilometrów, w niektórych przypadkach dochodzą do liczby powyżej tysiąca kilometrów. Z tego względu trudno określić jednoznacznie kwotę za realizację usługi. Dlatego w pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Otrzymanie od Państwa podstawowych informacji na temat zaistniałej sytuacji umożliwi nam dokonanie rzetelnej wyceny wykonania usługi związanej z transportem zmarłego z Francji do kraju. W przypadku Państwa ciężkiej sytuacji materialnej wspólnymi siłami postaramy się zorganizować pochówek tak, aby zoptymalizować koszty.

Jednocześnie sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich oferowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie obejmują one takich opłat jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową, rejestracja dokumentów za granicą, itp.

Państwa z których sprowadzamy ciała osób zmarłych do Polski

Międzynarodowym transportem zajmujemy zwłok zajmujemy się od dawna, doświadczenie w branży funeralnej oraz w transporcie zmarłych sprawiło, ze aktualnie jesteśmy dla Państwa w stanie sprowadzić bliskich z każdego zakątka Europy. 
Po więcej informacji oraz bezpłatną wycenę zapraszamy do kontaktu! 

Międzynarodowy transport zmarłych z Francji do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta we Francji. 

transport zmarlych do polski z belgii, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Belgii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Belgii. 

transport zmarlych do polski z holandii, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Holandii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Holandii. 

transport zmarlych do polski z Niemiec, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Niemiec do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Niemczech.

miedzynarodowy transport zwlok z anglii do polski memento mori

Międzynarodowy transport zmarłych z Anglii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Anglii.

transport zmarlych z holandii do polski memento mori

Międzynarodowy transport zmarłych z Włoch do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta we Włoszech.

Przewiń do góry
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial