Transport zwłok z Hiszpanii do Polski

Sprowadzanie zmarłych do:  Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Opola, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia, Zielonej Góry 

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 
Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 
Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 
Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Sprowadzenie zwłok z Hiszpanii do Polski

Wiele lat spędzonych na w branży pogrzebowej pozwala Nam na skuteczne przeprowadzanie transportu zwłok z wielu krajów, w tym z Hiszpanii do Polski. Popularność migracji do tego kraju jest bardzo wysoka, dlatego też dochodzi do Nas wiele takich zleceń. Polacy, licznie zamieszkujący tereny Hiszpanii niejednokrotnie zwracają się o pomoc w przypadku zgonu osoby bliskiej. Zgon na terenie innego kraju powodują bardzo dużo stresu, który jest związany z początkową niewiedzą oraz bezradnością. Formalności wydają się zbyt skomplikowane do zrealizowania w tak trudnym czasie. Z tego właśnie powodu Nasi pracownicy podejmują się wszelkich wymaganych formalności i odciążają z nich Państwa w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w pełni zapoznani z wymaganiami oraz przepisami związanymi z międzynarodowym transportem zwłok i ściśle się ich trzymamy. Poniżej znajdą Państwo bardzo istotne i przydatne informacje dotyczące sytuacji sprowadzania ciała czy prochów osoby zmarłej z Hiszpanii do Polski.

Przedstawiamy Państwu dokumenty, które są niezbędne podczas organizacji przewozu ciała lub prochów z Hiszpanii do Polski:
● zezwolenie na pochówek wydane przez starostę lub prezydenta miasta – z wnioskiem o wydanie takiego pozwolenia może zwrócić się do starosty lub prezydenta miasta rodzina zmarłego lub upoważniony do tego zakład pogrzebowy.

Pozwolenie starosta lub prezydent miasta wydaje na wniosek, na podstawie:
➢ aktu zgonu lub innego dokumentu urzędowego stwierdzającego zgon
➢ dokumentu urzędowego stwierdzającego wykluczenie jako przyczyny zgonu choroby zakaźnej (w przypadku nieokreślenia przyczyny zgonu w akcie zgonu lub innym dokumencie urzędowym stwierdzającym zgon)

Dokumenty powinny być sporządzone w języku polskim lub przetłumaczone na język polski przez tłumacza przysięgłego. W przypadku tłumaczenia należy do wglądu przedstawić oryginały.
● odpis aktu zgonu lub innego dokumentu stwierdzającego zgon,
● zaświadczenie o balsamowaniu lub kremacji zwłok (w języku hiszpańskim),
● zaświadczenie zakładu pogrzebowego z informacją o zabezpieczeniu trumny lub urny do podróży.

Ile kosztuje transport zwłok z Hiszpanii do Polski?

Wycena transportu zwłok lub prochów z Hiszpanii do Polski jest możliwa dopiero po otrzymaniu przez Nas istotnych informacji. Z tego właśnie powodu w pierwszej kolejności prosimy Państwa o pilny kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów oraz dokonania wyceny. Chcemy, aby od początku mieli Państwo pewność co do kosztów realizacji usługi przewozu ciała. Na cenę usługi istotnie wpływają przede wszystkim: okoliczności śmierci oraz miejsce docelowego transportu. Bierzemy pod uwagę sytuację Państwa materialną oraz wszelkie niesprzyjające okoliczności i do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie. Oczekiwania oraz potrzeby każdego Klienta są ściśle przez Nas rozpatrywane, aby nie byli Państwo dodatkowo obciążani. Możliwa jest zatem optymalizacja kosztów w razie, gdyby nastała taka potrzeba, aby ten trudny czas był jakkolwiek ułatwiony. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dokładniejszych informacji.

Warto przestrzec Państwa przed licznymi oszustwami, które mają niejednokrotnie miejsce w przypadku międzynarodowego transportu zwłok z Hiszpanii do Polski. W wielu ofertach pojawiają się podejrzanie niskie ceny, które są pierwszym sygnałem że możemy mieć do czynienia z nieuczciwą firmą. Dochodzi tutaj zazwyczaj do nie uwzględniania kosztów za trumnę, kosztów naliczanych przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital czy wszelkie opłaty administracyjne itp. W takiej sytuacji, gdy dochodzi do rozliczenia, finalna cena okazuje się niewyobrażalnie wyższa. Przez takie przypadki oraz ich sporą częstotliwość, chcemy Państwa przestrzec i zachęcić do kontaktowania się wyłącznie ze sprawdzoną firmą pogrzebową.

Państwa z których sprowadzamy ciała osób zmarłych do Polski

Międzynarodowym transportem zajmujemy zwłok zajmujemy się od dawna, doświadczenie w branży funeralnej oraz w transporcie zmarłych sprawiło, ze aktualnie jesteśmy dla Państwa w stanie sprowadzić bliskich z każdego zakątka Europy. 
Po więcej informacji oraz bezpłatną wycenę zapraszamy do kontaktu! 

Międzynarodowy transport zmarłych z Francji do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta we Francji. 

transport zmarlych do polski z belgii, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Belgii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Belgii. 

transport zmarlych do polski z holandii, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Holandii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Holandii. 

transport zmarlych do polski z Niemiec, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Niemiec do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Niemczech.

miedzynarodowy transport zwlok z anglii do polski memento mori

Międzynarodowy transport zmarłych z Anglii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Anglii.

transport zmarlych z holandii do polski memento mori

Międzynarodowy transport zmarłych z Włoch do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta we Włoszech.

Przewiń do góry
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial