Transport zwłok z Ukrainy do Polski

Sprowadzanie zmarłych do:  Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Opola, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia, Zielonej Góry 

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 
Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 
Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 
Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Sprowadzenie zwłok z Ukrainy do Polski

Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy skutecznym sprowadzaniu zwłok bliskich Naszych Klientów z Ukrainy do Polski. Położenie tego kraju jako Naszego sąsiada sprawia, iż niejednokrotnie spotykamy się z osobami, które pilnie potrzebują transportu zwłok lub też prochów bliskich właśnie z Ukrainy. Takie sytuacje powodują u wielu z Państwa bardzo dużo stresu związanego z wszelkimi formalnościami, dlatego właśnie Nasi pracownicy dopełniają wszystkich formalności, które są związane z organizacją międzynarodowego transportu zwłok. Z uwagi na to, iż transport zwłok z Ukrainy wymaga działania zgodnego z wieloma przepisami, nasza firma jest z nimi perfekcyjnie zapoznana i ściśle się ich trzyma, aby nie dokładać dodatkowych problemów. Poniżej znajdą Państwo bardzo istotne i przydatne informacje dotyczące sytuacji sprowadzania ciała czy prochów osoby zmarłej z Ukrainy do Polski.

Przedstawiamy Państwu dokumenty, które są niezbędne podczas organizacji przewozu ciała lub prochów z Ukrainy do Polski:
● zezwolenie na pochówek wydane przez starostę lub prezydenta miasta – z wnioskiem o wydanie takiego pozwolenia może zwrócić się do starosty lub prezydenta miasta rodzina zmarłego lub upoważniony do tego zakład pogrzebowy,
● odpisu aktu zgonu lub innego dokumentu stwierdzającego zgon.
● karty zgonu wystawionej przez miejscowego lekarza,
● zaświadczenia ze Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej właściwej dla miejsca zgonu,
● zezwolenia od władz miejscowych na wywóz zwłok.

Ile kosztuje transport zwłok z Ukrainy do Polski?

W sytuacji, gdy zaistnieje potrzeba sprowadzenia do Polski zwłok z Ukrainy do Polski, przede wszystkim prosimy Państwa o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Naszą firmą i przekazanie najistotniejszych informacji. Tylko wtedy będziemy w stanie dokonać wyceny realizacji usługi przewozu ciała, aby odgórnie mieli Państwo świadomość kosztów. Takie czynniki jak okoliczności śmierci oraz miejsce docelowego transportu są kluczowe i istotnie wpływają na cenę usługi. Indywidualne podejście jest dla Nas najważniejsze. Każde okoliczności są inne tak samo jak sytuacja materialna rodziny. Zdajemy sobie sprawę, iż koszty transportu zwłok z Ukrainy do Polski mogą być obciążające, dlatego bierzemy pod uwagę Państwa potrzeby i oczekiwania. Dokonujemy optymalizacji kosztów w razie potrzeby, aby ułatwić ten trudny czas. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby uzyskać dokładniejsze informacje.

Przypominamy także o wielu oszustwach, które kryją się przy ofertach międzynarodowego transportu zwłok. Proponowane podejrzanie niskie ceny to pierwszy sygnał, że coś może być nie tak i mamy do czynienia z oszustami. Wyłudzanie pieniędzy jest bardzo często spotykane gdy niestety w grę wchodzi ludzkie cierpienie. W takich przypadkach dochodzi do niepodawania kosztów za trumnę, kosztów naliczanych przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital czy wszelkie opłaty administracyjne itp. Przez takie przypadki i ich sporą częstotliwość, chcemy Państwa przestrzec i zachęcić do kontaktowania się wyłącznie ze sprawdzoną firmą pogrzebową.

Państwa z których sprowadzamy ciała osób zmarłych do Polski

Międzynarodowym transportem zajmujemy zwłok zajmujemy się od dawna, doświadczenie w branży funeralnej oraz w transporcie zmarłych sprawiło, ze aktualnie jesteśmy dla Państwa w stanie sprowadzić bliskich z każdego zakątka Europy. 
Po więcej informacji oraz bezpłatną wycenę zapraszamy do kontaktu! 

Międzynarodowy transport zmarłych z Francji do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta we Francji. 

transport zmarlych do polski z belgii, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Belgii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Belgii. 

transport zmarlych do polski z holandii, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Holandii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Holandii. 

transport zmarlych do polski z Niemiec, miedzynarodowy transport zwlok

Międzynarodowy transport zmarłych z Niemiec do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Niemczech.

miedzynarodowy transport zwlok z anglii do polski memento mori

Międzynarodowy transport zmarłych z Anglii do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta w Anglii.

transport zmarlych z holandii do polski memento mori

Międzynarodowy transport zmarłych z Włoch do Polski. Sprowadzamy zwłoki do Polski z każdego miasta we Włoszech.

Przewiń do góry
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial