MEMENTO MORI

Usługi pogrzebowe

ORGANIZACJA POGRZEBÓW

Organizujemy ceremonie pogrzebowe na terenie całej Polski.

KREMACJE

W celu spopielenia ciała osoby zmarłej oferujemy również kremacje.

OPRAWA FLORYSTYCZNA

Od wielu lat zajmujemy się również oprawą florystyczną ceremonii pogrzebowych.

TRANSPORT ZMARŁYCH

Proponujemy również transport zmarłego na terenie całej w Polski w wyznaczone przez Państwa miejsce.

Zakład pogrzebowy Memento Mori

 Nasz zakład pogrzebowy istnieje na rynku już od ponad 70 lat. Dzięki temu zyskaliśmy duże doświadczenie i zaufanie klientów. Mamy do zaoferowania Państwu szeroki zakres kompleksowych usług związanych z obsługą oraz oprawą pogrzebów. Nasi pracownicy wykazują się profesjonalizmem na najwyższym poziomie, przejmują na siebie wszelkie obowiązki, związane z formalnościami, aby odciążyć Państwa w tych trudnych chwilach. Świadczymy usługi w Bielsku Podlaskim, Brańsku oraz Brukseli. Do wszystkich uroczystości podchodzimy indywidualnie, dbamy o elastyczność, aby dostosować się do wszelkich oczekiwań. Czynności pogrzebowe są przez Nas wykonywane z pełnym poszanowaniem Ciała tak, aby godnie pożegnać Zmarłego. Zakład pogrzebowy Memento Mori dba o godną uroczystość, chcemy, aby poczuli Państwo wsparcie oraz pożegnali Zmarłego w pięknej oprawie.

OPRAWA FLORYSTYCZNA

Oprawy kwiatowe spotykane są na wielu uroczystościach, dodają one niesamowitego charakteru i wdzięku. To samo tyczy się ceremonii pogrzebowych, stanowią one niejako symbol pożegnania, pewien sposób podziękowania osobie zmarłej. Ten dzień powinien być piękny i godny zapamiętania, jako ostatnie wspomnienie o tych którzy już odeszli. Kwiaty nadają wysoce podniosłą atmosferę, w pewien sposób ocieplają wizerunek pogrzebu. Nasz zakład przygotowuje wieńce wkładając to całe serca, aby spełniły one Państwa oczekiwania. Oferujemy także możliwość wykończenia szarfą pogrzebową z wybranym napisem.

transport zmarlych do polski

TRUMNY, URNY, AKCESORIA

Nasz zakład oferuje także Państwu trumny, urny oraz inne potrzebne akcesoria pogrzebowe. Każdemu z Nas zależy, aby bliska osoba odeszła z godnością w co wlicza się także odpowiednia trumna czy też urna. Powinny one wyglądać schludnie i być odpowiednio wykonane, a przede wszystkim odpowiadać bliskim którzy podejmują o nich decyzję. Oferujemy szeroki wybór różnorodnych trumien oraz urny, wszystkie wykonane z najlepszych materiałów z wysoką dbałością o szczegóły. Jesteśmy pewni, że każdy z Państwa dostosuje produkt do wszelkich oczekiwań.

CEREMONIE POGRZEBOWE

Przy organizacji ceremonii pogrzebowej skupiamy się na wsparciu dla rodziny w tych trudnych chwilach. Jest to bardzo trudny moment, z którym ciężko jest się zmierzyć, dlatego ważne jest okazanie szacunku oraz troski. Tradycyjny pogrzeb w dalszym ciągu jest najczęściej wybieraną formą pochówku. Poszczególne ceremonie traktujemy wysoce indywidualnie, każdy z Państwa ma inne preferencje, jak i każdy Zmarły miał prawo do ostatniej woli którą należy uszanować. Starannie wszystko przygotowujemy oraz dbamy o najmniejsze szczegóły. Nie możemy pozwolić na jakikolwiek błędy. Na każdym etapie służymy Państwu pomocą, gdyby coś wymagało dodatkowego wyjaśnienia lub pomocy. Jesteśmy stale dostępnie i wysłuchamy każdej najmniejszej sprawy. Naszym celem jest ułatwienie przejścia przez ten wyjątkowo trudny okres.

Thai religious ritual for the cremation. The corpse in the coffin is burning in the cremate.

KREMACJE

Ostatnią wola naszych bliskich niekiedy jest pogrzeb urnowy. Jest to coraz bardziej popularna forma pochówku w Polsce. Zakład pogrzebowy Memento Mori oferuje Państwu także możliwość właśnie takich ceremonii. Cały proces kremacji nie jest skomplikowany, jednak mimo to wciąż wzbudza pewne wątpliwości. Warto zaznaczyć, że Kościół Katolicki dopuszcza możliwość skremowana zwłok, a cały proces jest w pełni ekologiczny. Trumna, w której spoczywa zmarły w trakcie spalenia jest wykonana z naturalnych i przyjaznych środowisku materiałów. Kremacja odbywa się przy zachowaniu odpowiedniego szacunku dla Zmarłego. Przed kremacją jest możliwość przeprowadzenia tradycyjnego pożegnania Zmarłego, a w samej ceremonii spalenia uczestniczyć. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości służymy Państwu pomocą i dobrą radą.

Przewiń na górę